(678) 345-3456
380 Albert St, Melbourne, Australia
envato@mail.com

TriVPN – Gizlilik Politikası

Trinexis Bilişim gizliliğinizi korumaya kararlıdır. Veri toplamaya yönelik yol gösterici ilkemiz, yalnızca birinci sınıf bir VPN hizmetini geniş ölçekte çalıştırmak için gereken minimum veriyi toplamaktır. Hangi bilgileri topladığımızı, neleri toplamadığımızı ve bilgileri nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve sakladığımızı anlamanızı istiyoruz. Göz atma geçmişi, trafik hedefi, veri içeriği veya DNS sorguları dahil olmak üzere etkinliğinizin günlüklerini toplamıyoruz. Ayrıca bağlantı günlüklerini, yani IP adresinizin, giden VPN IP adresinizin, bağlantı zaman damgasının veya oturum sürenizin günlüklerini asla saklamayız. Sistemlerimizi sizinle ilgili hassas veriler içermeyecek şekilde tasarladık; Zorunda kalsak bile elimizde olmayan verileri sağlayamayız.

KİŞİSEL BİLGİ

VPN APP’miz zorunlu olmayan bir günlük ağıdır. Trinexis Bilişim, adlar (abone adları, kullanıcı adları ve ekran adları), adresler (posta adresleri, yerleşim adresi, iş adresleri dahil) ve telefonlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, kullanıcıların kişisel bilgilerine ilişkin bilgilere, gizlilik ayarlarınız ve aboneliğinizi yönetmek amacıyla ve VPN hizmetlerimizden yararlanmak amacıyla kullandığınız ürünler ve özellikler dahil olmak üzere bizimle etkileşimlerinizin bağlamına ve yaptığınız seçimlere bağlı olarak sağladığınız veriler. Sınırlı istisnalar dışında, sizden herhangi bir Kişisel Bilgiyi otomatik olarak toplamıyoruz.

VPN hizmetlerimizi arayan APP’yi açtığınızda, APP size hizmet için benzersiz bir tanımlayıcı atar (bu tür benzersiz tanımlayıcı, yalnızca cihazınızın kimlik koduyla bağlantılıdır, ancak kullanıcıların diğer kişisel bilgileriyle bağlantılı değildir). VPN hizmetlerini kullandığınızda, VPN bağlantınızı kurmadan önce kaydolduğunuz hizmet düzeyini belirlemek için bu benzersiz tanımlayıcı aracılığıyla hesap bilgilerinizi kontrol edeceğiz.

Bazı ödeme şekillerinde, VPN hizmetlerimizin belirli Mac sürümleri, işlemi tamamlamanız için sizi bir üçüncü taraf ödeme işlemcisinin (PayPal) web sitesine yönlendirebilir. İşleyicinin hangi kişisel bilgileri topladığını ve sakladığını anlamak için lütfen ilgili işlemcinin şartlarına ve gizlilik politikasına bakın. Bu nedenle, yukarıdaki sınırlı istisna dışında, kullanıcının VPN hizmetleri için ayrıntılı ödemesinin herhangi bir yolunu veya kaynağını (herhangi bir kredi kartı veya banka hesap numarası dahil) veya herhangi bir fatura kaydını da bilmiyoruz.

Bizimle doğrudan iletişime geçerseniz, adınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, bize göndereceğiniz mesajın ve/veya eklerin içeriği ve sağlamayı seçebileceğiniz diğer bilgiler gibi sizinle ilgili ek bilgiler alabiliriz. Bizden bir e-posta açtığınızda da bir onay alabiliriz.

Trinexis Bilişim, e-posta adresinizi (varsa, tercihinize bağlı olarak) aşağıdaki nedenlerle kullanır:

 • Sizinle VPN hizmetleriniz hakkında iletişim kurmak veya iletişimlerinize yanıt vermek için.
 • Size güncellemeler ve duyurular göndermek için.
 • Trinexis Bilişim teklifleri, anketler, davetler ve Trinexis Bilişim ile bağlantılı diğer konular hakkında içerik gibi pazarlama bilgileri (“Pazarlama e-postaları”) göndermek için. Bu e-postalarda açıklanan devre dışı bırakma prosedürünü izleyerek Pazarlama e-postaları almamayı tercih edebilirsiniz.

Trinexis Bilişim, kişisel bilgilerinizi yalnızca bu Gizlilik Politikasında listelenen amaçlar için kullanır ve kişisel bilgilerinizi önceden onayınız olmadan üçüncü şahıslara satmayız.

VPN KULLANIMINIZLA İLGİLİ HİZMET BİLGİLERİ

Yürürlükteki yasalara tabi olarak ve herhangi bir internet servis sağlayıcısını ihlal etmemek için, sizin tarafınızdan sunucularımıza iletilen çevrimiçi faaliyetlerinize ilişkin tüm tarama bilgileri, trafik hedefi, veri içeriği, IP adresleri, DNS sorguları veya diğer benzer bilgiler daha sonra şifrelenir ve temizlenir. VPN “oturum” kapatılır. Bununla birlikte, cihazınızdaki uygulamaların VPN ağı aracılığıyla iletebileceği veriler dahil olmak üzere, ziyaret ettiğiniz web siteleri veya cihazınızda saklanan veya cihazınızdan aktarılan herhangi bir veri hakkında herhangi bir bilgi toplamıyoruz. Daha spesifik olarak, Trinexis Bilişim, kişisel bilgilerinizle sınırlı bağlantı ve ziyaret ettiğiniz web sitelerinin veya cihazınızda saklanan veya cihazınızdan aktarılan herhangi bir verinin toplanmaması durumunda aşağıdaki HİÇBİR belgeye/bilgiye sahip değildir:

 • Hangi kullanıcının belirli bir web sitesine veya hizmete eriştiğini bilmiyoruz.
 • Belirli bir zamanda hangi kullanıcının VPN’e bağlı olduğunu bilmiyoruz.
 • Bir kullanıcının bilgisayarının orijinal IP adreslerini veya geçici olarak atanmış ağ adreslerini bilmiyoruz.

Trinexis Bilişim’ya yukarıdakilerden herhangi birine dayalı olarak kullanıcı bilgilerine erişmek isteyen veya bunu zorlamaya çalışan herhangi biri varsa, veriler mevcut olmadığı için bu bilgileri sağlayamayız.

Sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi iyi niyetle yerine getirmek ve mükemmel VPN hizmetlerinden yararlanmanızı sağlamak amacıyla, VPN kullanımınızla ilgili aşağıdaki bilgileri topluyoruz:

Uygulamalar ve Uygulama sürümleriyle ilgili bilgiler

Hangi Uygulamaları ve Uygulama sürümlerini etkinleştirdiğinizle ilgili bilgileri topluyoruz. Destek Ekibimizin sizin için teknik sorunları verimli bir şekilde bulmasını ve ortadan kaldırmasını sağlar.

Bağlantı ile ilgili bilgiler

Bir VPN bağlantısının belirli bir günde (ancak günün belirli bir saatinde değil) başarılı olup olmadığı, hangi VPN konumuna (ancak atanan giden IP adresiniz değil) ve hangi ülkeden/ISS’den (ancak kaynağınız değil) hakkında bilgi topluyoruz. IP adresi). Minimum bilgi, bağlantı sorunlarını belirleme, VPN hizmetlerimizin nasıl kullanılacağı hakkında ülkeye özgü tavsiyeler sağlama ve mühendislerimizin ağ sorunlarını belirleyip düzeltmesi gibi konularda size verimli teknik destek sağlamamıza olanak tanır.

Aktarılan Verilerin Boyutu (MB cinsinden) (ancak ziyaret ettiğiniz herhangi bir web sitesi veya cihazınızdan aktarılan herhangi bir veri değil)

Belirli bir kullanıcı tarafından aktarılan toplam veri miktarı hakkında bilgi topluyoruz. Sınırsız veri aktarımı sağlamak hizmet ilkelerimizden biridir, ancak bir kullanıcının binlerce kişinin toplamından daha fazla trafik kullandığını fark edersek, diğer kullanıcıların yüksek kaliteli hizmetten yararlanmalarını etkileyen ne olabilir, bunun nedenini kullanıcıda arayabiliriz.

Ağ Teşhisi, Çalışması ve Analizi için Anonim Veriler

VPN hizmetleri için kullanıcılarımızdan biri olduğunuzda, izninizle, ağ hızlarını optimize etmek ve ilgili sorunları tespit etmemize olanak sağlamak amacıyla ağ operasyon araçlarımızda ağ teşhisi için kullanılan minimum kullanım istatistiklerini ve anonimleştirilmiş analitik verilerini topluyoruz. belirli uygulamalar, VPN sunucuları veya ISP’ler. İstatistikleri öğrenmek ve analiz etmek, hizmetlerin ve ürünlerin kalitesini iyileştirmemize olanak tanır. Aldığımız bilgilerin tamamen anonimleştirildiğinden ve bireysel kullanıcılara bağlanamayacağından emin oluruz (yani, hangi kullanıcının hangi verileri gönderdiğini saklamıyoruz ve IP adreslerini saklamıyoruz).

Aşağıdaki bilgileri toplayacağız:

 • Bir VPN bağlantı girişiminin başarısız olup olmadığı ve nasıl başarısız olduğu hakkında teşhis bilgileri.
 • Hız testi verileri.
 • Kilitlenme raporları, ayrıca herhangi bir kişisel bilgi olmadan. Bunlar, kullandığınız platforma bağlı olarak üçüncü şahıslar tarafından anonimleştirilmiş bir biçimde işlenir.

iOS’ta, Apple’ın kilitlenme raporlaması iOS ayarlarından kapatılabilir.

Çözüm

Hizmet kalitemizi korumak için minimum kullanım istatistikleri topluyoruz. Ağ hızını iyileştiren kullanıcılara hizmet vermemize rağmen, herhangi bir kullanıcının herhangi bir özel davranışını benzersiz bir şekilde tanımlayamıyoruz çünkü binlerce kullanıcı internette gezinmenin keyfini çıkarmak için aynı konumu aynı anda paylaşıyor ve kullanım modeli aynı zamanda başka binlerce müşteriyle örtüşüyor. aynı gün aynı yere bağlanır.

Hassas verilerle ilgili olarak, sistemlerimizi hassas verilerin depolanmasını kategorik olarak ortadan kaldıracak şekilde tasarladık. Hizmetimizi NASIL kullandıklarını asla bilemeyiz.

Bir kullanıcının çevrimiçi faaliyetleriyle ilgili herhangi bir veriye sahip olmayarak müşterilerimizin gizliliğine olan kesin taahhüdümüzün arkasındayız.

BİLGİLERİN KULLANIMI VE PAYLAŞIMI

Bilgileri nasıl kullanıyoruz

Topladığımız bilgileri aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde kullanırız:

 • Hizmetlerimizi sağlamak, işletmek ve sürdürmek;
 • Hizmetlerimizi iyileştirmek, kişiselleştirmek ve genişletmek;
 • Hizmetlerimizi nasıl kullandığınızı anlamak ve analiz etmek;
 • Yeni ürünler, hizmetler, özellikler ve işlevler geliştirin;
 • Size Hizmetle ilgili güncellemeleri ve diğer bilgileri sağlamak ve pazarlama ve promosyon amaçlarıyla müşteri hizmetleri de dahil olmak üzere doğrudan veya ortaklarımızdan biri aracılığıyla sizinle iletişim kurmak;
 • İşlemlerinizi gerçekleştirin;
 • Size metin mesajları ve push bildirimleri gönderin;
 • Dolandırıcılığı bulun ve önleyin; Ve
 • Hizmet Koşullarımızın veya diğer yasal hakların uygulanması da dahil olmak üzere uyumluluk amacıyla veya geçerli yasa ve yönetmeliklerin gerektirdiği veya herhangi bir adli süreç veya devlet kurumu tarafından talep edildiği şekilde.

REKLAM

Hizmetlerimizin VIP aboneliği için herhangi bir reklam sunmuyoruz. Ayrıca müşterilerimize ücretsiz, reklam destekli VPN hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Ücretsiz VPN hizmetlerini seçen müşterilere reklam göstermek için üçüncü taraf reklam ortaklarıyla çalışıyoruz.

Bu reklamlara dayalı olarak herhangi bir kişisel bilgiyi hedeflemediğimizden emin oluyoruz. Ücretsiz, reklam destekli VPN hizmetlerini kullanmayı tercih etmiş olsanız da, önceden izniniz olmadan kişisel bilgilerinizi veya kullanım bilgilerinizi reklam verenlerle paylaşmayacağız.

Yukarıda belirtilenlere bakılmaksızın, bu reklamcılık ortakları hizmetlerimizde kendi tanımlama bilgilerini, piksel etiketlerini ve benzer teknolojileri ayarlayabilir ve bunlara erişebilir ve başka şekilde, zaman içinde ve farklı çevrimiçi hizmetlerde toplayabilecekleri sizin hakkınızda bilgi toplayabilir veya bunlara erişebilir.

Bu programlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin:

 1. AdMob: https://policies.google.com/privacy
 2. Facebook: https://business.facebook.com/privacy/explanation

YETKİ VE UYGULANACAK HUKUK

Bilgilerinizi gizli tutmak temel görevimizdir. Bu misyonun hizmetinde, Trinexis Bilişim’nın tescilli iş yeri, entegre veri koruma mevzuatına sahip Singapur’dadır.

Singapur’da e-keşif veya yabancı kolluk kuvvetlerine açıklama ile ilgili özel veri saklama yasaları ve kılavuz yoktur. Kişisel verilerin ifşası bu Gizlilik Politikasına uygun olabilir.

Trinexis Bilişim, herhangi bir yabancı kolluk kuvvetleri tarafından talep edilen, korunan kullanıcı bilgilerini yalnızca geçerli bir mahkeme celbi, mahkeme emri veya arama emri aldıktan sonra devreder; Daha spesifik olarak, mahkeme celbi, mahkeme emri veya arama emrinin sınırını geçtiğinde zorlayıcı etkisini kaybedebileceğini düşünüyoruz. Sınırın diğer tarafında ya bir ehlileştirme davası yoluyla (diğer eyaletin mahkemelerinde) ya da bir yasanın yetkisi altında ancak zorlayıcı etkisini yeniden kazanır. Ek olarak, yasa veya mahkeme kararıyla yasaklanmadıkça, etkilenen kullanıcıları hesap bilgilerine yönelik talepler hakkında bilgilendireceğiz. Geçerli bir yasal emir almamız durumunda, Trinexis Bilişim’nın herhangi bir IP adresi toplamadığını,

VERİ SAKLAMA

Sizden topladığımız kişisel bilgileri, devam eden meşru bir iş ihtiyacımız olduğunda (örneğin, talep ettiğiniz bir hizmeti size sağlamak veya geçerli yasal, vergi veya muhasebe gerekliliklerine uymak için) saklarız.

Kişisel bilgilerinizi işlemek için devam eden meşru bir iş ihtiyacımız olmadığında, onu ya sileriz ya da anonimleştiririz ya da bu mümkün değilse (örneğin, kişisel bilgileriniz yedek arşivlerde saklandığı için), o zaman bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklarız. Kişisel bilgileri silin ve silinmesi mümkün olana kadar başka herhangi bir işlemden izole edin.

Bize ilettiğiniz tüm yazışmaların, soruların, şikayetlerin veya iltifatların yanıtlarıyla birlikte kayıtlarını tutuyoruz. Bizimle nasıl iletişime geçtiğinize bağlı olarak, e-posta adresinizi ve bize sağladığınız ek bilgileri toplayabiliriz. Tam yazışma kayıtlarına sahip olmak, mümkün olan en iyi müşteri desteği deneyimini sunmamızı sağlar.

Destek yazışmaları için e-postaları kullanıyoruz: info@trinexis.com

Bu e-postaları kullanarak bizimle yazışma yaptığınızda, adınız ve e-posta adresiniz de dahil olmak üzere yazışma kayıtlarınız sistemlerinde saklanır.

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Trinexis Bilişim, bilgilerinizi korumaya kendini adamıştır. Bilgilerin herhangi bir şekilde kaybolmasını, kötüye kullanılmasını, yetkisiz erişimini, ifşasını veya değiştirilmesini önlemek için ofislerimiz ve bilgi depolama tesislerimizde sınıfının en iyisi fiziksel, prosedürel ve teknik güvenlik kullanıyoruz. Kullanıcı bilgilerine erişim, iş işlevlerini yerine getirmek için bu tür erişime ihtiyaç duyan personelle sınırlıdır.

Bu sistemlerin sağlam olduğuna inansak da, dünyadaki hiçbir veri güvenliği önleminin %100 koruma sağlayamayacağını anlamak önemlidir.

Sunucular, güçlü güvenlik uygulamalarına sahip veri merkezlerinde barındırılır. Bu veri merkezlerinin hiçbiri, VPN hizmetlerini kullanımınızla ilgili herhangi bir trafik verisi veya kişisel bilgi toplamamızı veya saklamamızı gerektirmez. Herhangi bir veri merkezi bizden bu tür verileri kaydetmemizi isterse, söz konusu veri merkeziyle olan operasyonları derhal durdurur ve alternatif seçenekler buluruz.

Bir hükümet, VPN sunucularımızdan birini fiziksel olarak ele geçirip disk şifrelemesini kırmayı başarsa bile, herhangi bir bireysel kullanıcıyı belirli bir olaya, web sitesine veya davranışa bağlayacak hiçbir günlük veya bilgi olmayacaktır.

ÜÇÜNCÜ TARAF HİZMETLERİ

VPN hizmetlerini kullanırken diğer üçüncü taraf hizmetlerine, örneğin Hizmetler içinden bu üçüncü taraf hizmetlerine giden bağlantılara tıklayarak erişebilirsiniz. Bu üçüncü şahıs hizmetlerinin gizlilik politikaları ve/veya uygulamalarından sorumlu değiliz ve onların gizlilik politikalarını dikkatlice incelemenizi öneririz.

ÇOCUKLARIN GİZLİLİĞİ

Küçük çocuklardan elde edilen bilgileri koruma konusunda kendimizi özel bir yükümlülük altında hissediyoruz. Ebeveynlere çocuklarına çevrim içiyken gerçek adlarını, adreslerini veya telefon numaralarını önceden izin almaksızın asla ifşa etmemeleri konusunda talimat vermelerini şiddetle tavsiye ediyoruz. Trinexis Bilişim, 16 yaşının altındaki çocuklardan bilerek bilgi toplamaz ve 16 yaşından küçük çocukların hizmetlerimizi kullanması yasaktır. Bir çocuğun bize bu Gizlilik Politikasını ihlal edecek şekilde kişisel bilgiler sağladığını öğrenirseniz info@trinexis.com adresinden bizi uyarabilirsiniz.

ERİŞİM

VPN hizmetleri için kullanıcılarımızdan biri olduğunuzda, sizinle ilgili bazı bilgilere info@trinexis.com adresine e-posta göndererek erişebilirsiniz. Artık VPN hizmetlerimizi kullanmamaya karar verirseniz, silinmeden önce Hesabınızdaki tüm genel etkinlikler sunucularımızda saklanabilir ve herkes tarafından erişilebilir durumda kalabilir.

Gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için bilgilerinizi güncellemeden veya kaldırmadan önce kimliğinizi doğrulamak için makul adımlar atabiliriz. Bize sağladığınız bilgiler, olağanüstü durum kurtarma amacıyla olağan iş akışında yürütülen yedekleme işlemlerine göre tarafımızca periyodik olarak arşivlenebilir veya saklanabilir. Bilgilerinize erişme ve bilgileri düzeltme beceriniz, erişim ve düzeltmenin şu durumlarda geçici olarak sınırlandırılabilir: yasal bir yükümlülüğe uyma yeteneğimizi engelleyebilir; yasal hak taleplerini araştırma, ileri sürme veya savunma yeteneğimizi engellemek; üçüncü şahıslar hakkında kişisel bilgilerin ifşa edilmesiyle sonuçlanması; veya bir sözleşmenin ihlaline veya bize veya üçüncü bir tarafa ait ticari sırların veya diğer özel ticari bilgilerin ifşasına neden olabilir.

GDPR

Trinexis Bilişim, küresel olarak kullanıcı gizliliğine kendini adamıştır ve kullanıcıların kontrolü altındaki kişisel bilgiler ve asgari düzeyde veri toplama, mevcut uygulamalarımızdır. Avrupa Birliği’nin (AB) Genel Veri Koruma Yönetmeliği’nin (GDPR) gerekliliklerine göre, verileri aşağıdaki temellerden biri temelinde bu Gizlilik Politikasında belirtilen AB’deki belirli bir şekilde toplar ve işleriz: durumlar:

 1. i) Aşağıdakiler dahil, kullanıcılara karşı sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmek amacıyla:
 • Kullanıcılara talep ettikleri VPN hizmetlerini ve Uygulamaları sağlamak.
 • Kullanıcı aboneliklerini yönetme ve ödemeleri işleme koyma.
 • Müşteri desteği sağlamak.
 1. ii) Aşağıdakiler dahil olmak üzere işimizin yürütülmesiyle ilgili meşru bir menfaat için: * VPN Hizmetlerimizin ve Uygulamalarımızın kalitesini, güvenilirliğini ve etkinliğini artırmak. * VPN hizmetlerimiz ve Uygulamalarımız hakkında bilgi sağlamak ve geri bildirim almak için müşterilerle iletişim kurmak.

Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Onayınızı geri çekmeniz, geri çekmenizden önce gerçekleştirdiğimiz herhangi bir işlemin yasallığını etkilemeyeceği gibi, kişisel bilgilerinizin onay dışındaki yasal işleme gerekçelerine dayanarak gerçekleştirilen işlenmesini de etkilemeyecektir. Ayrıca, size gönderdiğimiz pazarlama iletişimlerini istediğiniz zaman iptal etme hakkına da sahipsiniz. Size gönderdiğimiz pazarlama e-postalarındaki “abonelikten çık” veya “vazgeç” bağlantısına tıklayarak bu hakkı kullanabilirsiniz.

Bizimle info@trinexis.com adresinden iletişime geçerek, GDPR kapsamındaki kişisel bilgilerinize erişme, bunları aktarma, düzeltme, silme veya işlenmesine itiraz etme haklarınızı kullanabilirsiniz.

ULUSLARARASI VERİ AKTARIMLARI

Trinexis Bilişim küresel bir işletmedir. Kişisel bilgileri, verilerin orijinal olarak toplandığı ülke dışındaki ülkelere aktarabiliriz. Bu ülkeler, bilgileri başlangıçta sağladığınız ülke ile aynı veri koruma yasalarına sahip olmayabilir. Kişisel bilgilerinizi diğer ülkelere aktardığımızda, bu bilgileri bu Gizlilik Politikasında açıklandığı şekilde koruyacağız.

BU GİZLİLİK POLİTİKASINDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER

Geçerli gizlilik yasalarına ve ilkelerine uyması amacıyla, bu Gizlilik Politikası size önceden bildirilmeksizin zaman zaman değiştirilebilir, bu nedenle lütfen sık sık gözden geçirin. VPN hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeniz, Gizlilik Politikamızı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu Gizlilik Politikasındaki değişiklikler web sitelerimizde yayınlanacaktır. Sizden daha önce VPN hizmetlerimiz aracılığıyla topladığımız kişisel bilgileri kullanma veya paylaşma yöntemlerimizi önemli ölçüde değiştirirsek, sizi APP, e-posta veya diğer iletişim yoluyla bilgilendireceğiz.

 

Archives

Görüntülenecek bir arşiv yok.

Categories

 • Kategori yok